BİZ KİMİZ

En mutlu günlerinizi mükemmel bir organizasyon ile taçlandırmak istediğinizde sizlere en iyi hizmet garantisini sunmaya hazır olan Tuna Düğün Salonu ve Kongre Merkezi 2015 yılından bu yana başarılı hizmet vermektedir. Kusursuzbir düğün organizasyonu, akıllardan çıkmayacak bir kına, bütün davetliler için özel sayılacak bir davet gibi pek çok hizmeti ile her geçen gün daha da uzmanlaşan ve gelişen organizasyon ekibimizle salonumuzda değerli misafirleriniz için kaliteli bir ortam hazırlayabilirsiniz. Her konsepte özel dekorasyonları ve göz kamaştıran atmosferi ile dolu dolu bir gün geçirmenizi sağlayacak yapıda olan Tuna Düğün Salonu ve Kongre Merkezi en mutlu anlarınızda yanınızda olacaktır.

 

Neden Biz?


En mutlu ve en önemli sayılan günlerde güzel bir ortam olması açısından tercih edilen düğün salonları büyük organizasyonlar yapıldığında daha kaliteli mekanlar haline gelirler. Daha mükemmel bir ambiyans yakalamak için düğün salonlarında yapılan organizasyonlarda bu anlamda oldukça önemlidir. Tuna Düğün Salonu ve Kongre Merkezi  ise unutulmayacak günlerin merkezi olmak adına tüm organizasyonlara özel çalışmalar yürütmektedir. Güler yüzlü, temiz, güvenilir ve hizmet standartlarının üstünde bir mekân olmaya çalışan ve her geçen gün kendini geliştiren yapısı ile Tuna Düğün Salonu ve Kongre Merkezi davetlerden büyük bir zevk alınmasını sağlayacaktır. Düğün, kına, nişan, sünnet, kokteyl, iftar davetleri, şirket toplantıları, yemekli düğünler gibi pek çok alanda hizmet vererek misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

 

Ayrıcalıklarımızla Özel Günlerinize Anlam Katın!


İç açıcı ve bir o kadar da elit bir ortam olan Tuna Düğün Salonu ve Kongre Merkezi sunmuş olduğu ayrıcalıklarla da sizlerin gönlünü fethedecek bir yerdir. Davetlileriniz için en güzel hizmeti sunmaya çalışan ve bütün ihtiyaçlara cevap veren yapısı ile harika bir zaman geçirme garantisi veren maltepe düğün salonları modern yapısıyla harmanlanmış aktiviteleri ile mutluluğunuza bol bol gülümseme ve eğlence katacak. Özel menüleri ve düğün paketleri ile kaliteli ve güvenilir bir salon olarak karşınıza çıkacak olan maltepe düğün salonları misafirlerinize gösterilen özel ilgi ile de farkını ortaya koyacaktır. Özel günlerinize anlam katacak harika organizasyonlar ve kaliteden ödün vermeyen yapısı ile görkemli salonlarımıza sizleri de bekleriz.